Den druhý

13.08.2018 14:57

A je tu další slunečné ráno. Ale k včerejšímu dni - NEDĚLE.

 

Klasicky někteří zaspali a mysleli si, že když je sraz v 8.00, tak to znamená 8.05 – 8.10…. Každopádně si to již nemyslí a zdokonalili se v použití švihadel.

 

Po krátké a intenzivní rozcvičce jsme ještě před snídaní stihli mírné rozehřátí v podání naší známé hry Aréna. První karamboly byly ošetřeny na místě a všichni pokračovali v dalších kolech. Dopoledne bylo ve znamení příprav na páskování a jak to zodpovědně brali, uvidíme na konci týdne.

 

Po obědě počasí přímo vyzývalo, tak byla rychlá změna programu a většina skončila v rybníce, zatímco sensei a sensei připravovali v lese další hru. Takto osvěženi vrhli se účastníci do dobývání vybraných Osmitisícovek. Letos byla inovace, kdy mohli na trase potkat i Yettiho, který je nemilosrdně srážel z výškových táborů zpět do základny. Ale mohl i pomoci při výstupu. Některá ze skupin využila i záchranářský vrtulník, ale musela si ho dopravit do výškového tábora samostatně.

 

Před večeří i po večeři zase techniky na žíněnce. A na sklonku dne, kdy si už děťátka myslela, že ulehnou v postýlku, šup s nimi do lesa na noční bojovku. A běhali, svítili, pištěli, bojovali a k tomu všemu ještě měli počítat. Kdo vyhrál se dozvíme až po snídani.A velcí si samozřejmě střihli ještě prodloužení do půlnoci.

 

Zdravíme z Budišova.

Budišovské MÉÉNY 2018-2.pdf

Zpět